Friday 24 November 2017  
   

ArchiMAID program gradbene fizike
Program gradbene fizike ArchiMAID

Webinar uporabe ArchiMAIDa

Tehnične risbe (.dwg)


Tehnične risbe



Vam na razpolago:
Print

 

FIBRAN NORD
proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.

Kočevarjeva ulica 1       
8000 Novo mesto      

tel. 07 39 39 510

faks 07 39 39 511

fibran@fibran.si 

                           

 





PRODAJA  faks 07 39 39 511
prodaja@fibran.si
MARKETING in TEHNIKA


faks 07 39 39 511
nasvet@fibran.si

Aleš Petrovič
Direktor prodaje

07 39 39 512
ales.petrovic@fibran.si

Marjeta Vide Lutman
Vodja marketinga in tehnike

07 39 39 515
marjeta.lutman@fibran.si

Ana Marija Zupančič
Komercialistka                                   

07 39 39 510
ana.zupancic@fibran.si

Petra Švigelj
Tehnična svetovalka

07 39 39 525
petra.svigelj@fibran.si

Monika Kerin
Komercialistka

07 39 39 517
monika.kerin@fibran.si

Milena Kirn
Asistent vodje tehnike in marketinga

07 39 39 525
milena.kirn@fibran.si





PODPORA KUPCEM  

NABAVA in LOGISTIKA

faks 07 39 39 511
logistika@fibran.si

 

Matej Pegan
Prodajno tehnični svetovalec

051 397 610
matej.pegan@fibran.si

Darinka Breglec, 
 prokuristka

 Vodja nabave in logistike

07 39 39 522
darinka.breglec@fibran.si

Davor Perinić
Prodajno tehnični svetovalec
 

051 397 608
davor.perinic@fibran.si

Dejan Kerin
Logistika

07 39 39 520
dejan.kerin@fibran.si

 

 

 

 


   
PROIZVODNI OBRAT XPS v Sodražici    

FIBRAN NORD
proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o., Novo mesto           

Cesta Notranjskega odreda 45
1317 Sodražica          

tel.   01 83 50 530
faks  01 83 50 538
fibran@fibran.si

   

 

     
Franc Levstek
Vodja tovarne

tel.   051 367 994
franc.levstek@fibran.si

   


 



Ravne strehe

Poševne strehe

Talne konstrukcije

Konstrukcije v zemlji

Notranja stena, strop


Copyright © 2017 Fibran Designed & Developed by Tessera

Piškotke uporabljamo, da bi vam omogočili nemoteno in prijetno uporabniško izkušnjo na naši spletni strani. Piškotki so tekstovne datoteke shranjene v vaš računalnik .

Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z uporabo piškotkov. Več o piškotkih na naši strani si preberite.  Več informacij  Sporočila ne kaži več!